13 gadżetów AI, które musisz mieć w Twoim domu

image

Szukasz nowego, inteligentnego gadżetu, który będzie monitorował Twój sen dziecka, poprawi Twój schemat snu lub utrzyma Cię w dobrej formie w domu? Te niezbędne gadżety z automatyczną inteligencją są dziwne i praktyczne dla wszystkich stylów życia. Ułatwią Ci codzienną rutynę, a nawet sprawią, że poczujesz się bardziej produktywna i bezpieczna.

Chociaż pomysł włączenia cyborgów do naszego codziennego życia wydaje się przerażający, istnieje więcej zabawnych i akceptowalnych sposobów na posiadanie SI w naszym życiu. Na przykład za pomocą inteligentnej szachownicy AI lub szczoteczki do zębów z wbudowaną sztuczną inteligencją.

Tak czy inaczej, nie możemy zaprzeczyć, że Al jest tutaj, by zostać. A to, jak ją zaakceptujemy lub włączymy do naszego życia, zależy całkowicie od nas. Może nie sprowadzimy do domu dwusetnego człowieka, ale mądrego gadżetu Al albo dwóch taktów, proszę nas zapisać!

Square Off Grand Kingdom Set Smart AI Chessboard

Ciesz się grą w szachy w niekonwencjonalny sposób z Square Off Grand Kingdom Set Smart AI Chessboard. Dzięki zastosowaniu robotyki, czujników i SI, elementy szachowe poruszają się samodzielnie. Pozwala to na grę z przeciwnikami z całego świata, a dzięki 20 poziomom trudności do wyboru, każdy może się zaangażować.

Embodied, Inc. Moxie Childhood Development Robot

The Embodied, Inc. Moxie Childhood Development Robot jest przyjacielem i nauczycielem robotów dla dzieci. Wykorzystuje techniki uczenia się poprzez zabawę, aby rozwijać emocjonalne, poznawcze i społeczne umiejętności dziecka. Moxie może nawet słuchać, jak dziecko czyta, a także recytować mu opowiadania.

Tempo Studio AI Home Gym

Zdobądź kondycję bez wychodzenia z domu z Tempo Studio AI Home Gym. Ten zestaw zawiera wszystko czego potrzebujesz do sesji totalnej. Zawiera dwa hantle, sztangę, wiele talerzy, wałek odzyskujący i wiele innych. Będziesz miał również dostęp do treningów na żądanie. To świetne rozwiązanie, gdy potrzebujesz trochę motywacji w połowie tygodnia.

Kamera Hoop Cam+ Smart AI Indoor Camera

Kamera Hoop Cam+ Smart AI Indoor Camera pomoże Ci poczuć się bezpiecznie w domu lub gdy pozostawisz go bez opieki. Ta inteligentna kamera potrafi rozpoznawać twarze. Po prostu wgraj zdjęcia swoich przyjaciół i rodziny do aplikacji, aby wiedziała, czy wokół twojej posesji kręci się ktoś nieznany. Może nawet nauczyć się rutyny swojej rodziny, abyś wiedział, kiedy dzieci bezpiecznie wrócą ze szkoły do domu.

Cubo AI Sleep Safety Baby Monitor

Nie zawsze możesz rozpieszczać swoje dziecko - szczególnie gdy jest czas na spanie, ale często właśnie wtedy najbardziej potrzebuje ono nadzoru. Na szczęście, Cubo AI Sleep Safety Baby Monitor wysyła Ci ostrzeżenie, jeśli twarz Twojego dziecka jest zakryta. Ten gadżet z zakresu sztucznej inteligencji powiadomi Cię również, jeśli Twoje dziecko wejdzie w niebezpieczne strefy.

LuluPet AI Smart Cat Litter Box Monitor zdrowia zwierząt domowych

Wśród obowiązkowych gadżetów AI dla Twojego domu jest LuluPet AI Smart Cat Litter Box Monitor zdrowia zwierząt. Ten inteligentny kuweta bada stołek i mocz Twojego futrzastego przyjaciela po tym, jak skorzysta on z łazienki. Wysyła również powiadomienia na Twój telefon, gdy Twój kot z niego korzysta. W ten sposób możesz śledzić wszelkie nieregularne zmiany w zachowaniu kota.

ALFRED A.I. Asystent Osobisty Robot

Asystent Osobisty Robot ALFRED A.I. pomaga ci stać się profesjonalistą w wielozadaniowości. Podąża za tobą, by wykonywać za ciebie zadania. W szczególności, ALFRED może połączyć się z Twoim inteligentnym domem. Otrzymuje on powiadomienia, w tym przypomnienia i alerty pogodowe. Ten gadżet AI ma również wbudowane gry interaktywne i edukacyjne i wiele innych.

Szczoteczka do zębów Oral-B iO AI

Nie tylko dzieci, ale i dorośli potrzebują treningu ze szczotkowaniem zębów. Szczoteczka do zębów Oral-B iO AI jest jednym z obowiązkowych gadżetów AI, które poprawią Twoją technikę szczotkowania. Jest wyposażona w inteligentny czujnik nacisku, który powiadamia Cię za pośrednictwem aplikacji Oral-B, jeśli szczotkujesz zęby zbyt mocno lub zbyt miękko. Ponadto zapewnia on dwuminutowe odliczanie, dzięki czemu możesz śledzić swoje postępy.

Ayi AI-Powered Smart Mirror

Kto potrzebuje nieporęcznego, inteligentnego gadżetu, gdy możesz używać Ayi AI-Powered Smart Mirror? Na pierwszy rzut oka, to jest konwencjonalne lustro. Ale przekształca się ono w inteligentny ekran, który może ustawić temperaturę w Twoim domu, odtwarzać muzykę, włączać światło i wiele więcej.

Huawei AI Cube Alexa Smart Speaker

Pobierz wszystkie odpowiedzi, których potrzebujesz z Huawei AI Cube Alexa Smart Speaker. Alternatywnie, poproś o piosenkę, a będzie ona odtwarzać dokładnie to, czego szukasz - bez względu na to, gdzie jesteś w pokoju. A co jest najważniejsze? Służy jako router, do tego oferuje łączność 4G i Wi-Fi, z którą wiele innych gadżetów AI nie może konkurować.

Meccano-Erector M.A.X Interaktywny AI Smartbot

Zbuduj swojego własnego robota za pomocą Meccano-Erector M.A.X Interactive AI Smartbot. M.A.X to świetny sposób na rozwinięcie swojej wiedzy z zakresu programowania podczas etapów montażu. Możesz sterować tym inteligentnym gadżetem za pomocą poleceń głosowych, aby sprawdzić swoją wiedzę o ciekawostkach, słuchać żartów lub grać w gry. Jest świetny dla dzieci!

Autonomiczny SmartDesk 2 AI Standing Desk

Autonomiczny SmartDesk 2 AI Standing Desk przełącza się z pozycji siedzącej na stojącą, aby poprawić zdrowie i wydajność pracy przy biurku. Biurko z silnikiem elektrycznym mierzy Twoją aktywność w czasie rzeczywistym. Zaalarmuje Cię, gdy nadejdzie czas, by stanąć. Co więcej, przewiduje, kiedy jesteś zmęczony i odwodniony. Synchronizuje się także z kalendarzem Google, aby nauczyć się rutyny i utrzymać motywację.

Netvue Belle AI Wi-Fi Doorbell

Dzwonek do drzwi Wi-Fi Netvue Belle Ai ułatwia komunikację z odwiedzającymi, nie będąc nawet w domu. Belle posiada funkcję rozpoznawania twarzy AI i wita gości w dniu przyjazdu. Inteligentne urządzenie oferuje również detekcję ruchu i transmisję strumieniową HD na żywo. Podłącz dzwonek do drzwi do aplikacji, aby odbierać alerty i monitorować wszelkie podejrzane działania poza domem.