15 najlepszych dronów do kupienia w 2020 r. - przewodnik kupującego

image

W 2020 roku jest dron dla prawie wszystkich. Bez względu na to, czy jesteś fotografem zawodowym czy amatorem, hobbystą czy wpływowcem, możesz znaleźć niedrogi lub zaawansowany technologicznie dron dostosowany do swoich potrzeb. Są nawet zabawkowe drony dla dzieci. Przeczytaj naszą listę najlepszych dronów 2020 roku, aby dowiedzieć się więcej o niektórych z najlepszych opcji.

Od kwietnia 2020 r. nie widzieliśmy wielu obiecujących wpisów dronów, poza autonomicznymi dronami DJI Mavic Air 2 i Skydio. Jednak do tej pory mieliśmy już kilka świetnych dronów. I właśnie dlatego pomyśleliśmy o zrobieniu na nich specjalnego łapanka.

Na tym blogu znajdziesz nie tylko jedne z najfajniejszych dronów, ale także będziesz mógł wybrać swój ulubiony na podstawie swoich preferencji. Oto najlepsze drony z wersji dostępnych w 2020 roku, zabawkowe drony, urządzenia do zdjęć lotniczych i wiele innych.

Drony fotograficzne

Skydio X2 4K Camera Drone

Zobacz dalekie nagrania z aparatu Skydio X2 4K Camera Drone. Ten dron pozwala na powiększenie obrazu nawet 100 razy, a nawigacja 4K zapewnia wyraźne i ostre obrazy. Lataj nim w dzień lub w nocy.

Skydio 2 Dron autonomiczny

Autonomiczny dron Skydio 2 jest jednym z naszych najlepszych dronów 2020 roku, ponieważ posiada sześć kolorowych kamer, które mają 200 stopniowe pole widzenia i śledzenia Beacon. Komunikuj się z nim nawet do 1,5 kilometra z jego niesamowitymi funkcjami GPS.

DJI Mavic Air 2 HDR Drone

Leć przez pełne 34 minuty na jednym ładowaniu za pomocą DJI Mavic Air 2 HDR Drone. Co więcej, jego żywotność baterii trwa cztery godziny. Twórz filmowe ujęcia za pomocą funkcji HDR, wideo i panoramy tego urządzenia.

Kamera osobista PowerVision PowerEgg X Explorer AI

Zero wejść na twarze i obiekty za pomocą kamery osobistej PowerVision PowerEgg X Explorer AI. Ten element na naszej liście najlepszych dronów 2020 roku posiada rozpoznawanie obiektów i jest duetem drone-kamera, który uczy się na podstawie Twoich preferencji. Aktywowany gestem, ten dron może rozpoznawać twoje komendy, gdy jest w powietrzu.

Autel Robotics EVO Kompaktowy składany telefon komórkowy

Potrzebujesz małego drona? Weź pod uwagę Kompaktowy Składany Dron Autel Robotics EVO. Ten gadżet jest wyposażony w imponujący aparat fotograficzny, który rejestruje wideo 4K 60 kl./s w rozdzielczości Ultra HD i zdjęcia 12-megapikselowe. A dzięki podwójnemu pozycjonowaniu GPS i satelitów GLONASS, bez trudu ominie przeszkody.

Zero Robotics Hover 2 Samolot latający 4K Drone

Samolotny 4K Drone Zero Zero Robotics Hover 2 jest pozycją na naszej liście najlepszych samolotów bezzałogowych 2020 roku, które wykorzystują SI do przystosowania się do swojego środowiska. Będzie on omijał przeszkody i latał samodzielnie. Skupia się również na temacie i podąża za nim. Dodasz filmową jakość do swoich nagrań, aby uzyskać dramatyczny efekt.

Wysokiej klasy drony bezzałogowe (High-Tech Drones)

Parrot Anafi FPV Smartphone-Powered Drone

Będziesz się czuł, jakbyś leciał z Papugą Anafi FPV Smartphone-Powered Drone. Ten dron oferuje widok z pierwszej osoby, który umieszcza cię na miejscu pilota. A ponieważ może on latać przez 26 minut bez doładowania, pozwoli Ci odkrywać wzgórza, góry i doliny tak, jak chcesz.

Zero Robotics V-Coptr Falcon Bicopter Drone

Leć dłużej z Zero Zero Robotics V-Coptr Falcon Bicopter Drone. Ten gadżet wykorzystuje dwa śmigła zamiast czterech, co utrzymuje go w powietrzu przez 50 minut czasu lotu. Spodoba Ci się konstrukcja tilt-rotor tego drona w kształcie litery V, która sprawia, że jest on tak samo potężny jak czteropędnikowe drony.

Parrot Bebop 2 Power FPV Drone

Będziesz mógł latać przez całą godzinę z Parrot Bebop 2 Power FPV Drone. Ta pozycja na naszej liście najlepszych dronów 2020 roku daje Ci więcej swobody. Ponadto, może latać do 40 mil na godzinę, jest odporny na wiatr do 37 mil na godzinę i posiada inteligentne tryby lotu.

Sunflower Home Awareness System System zabezpieczeń Drone Setup

Miej pełny widok na swoją własność z Sunflower Home Awareness System Drone Security Setup. System ten wyczuwa i odstrasza intruzów zanim dotrą do Twoich drzwi. Jego sieć Słoneczników, Pszczół i Uli to innowacyjne zastosowanie trutni jako systemu bezpieczeństwa.

Przystępne cenowo drony

SHIFT RED Compact Drone

SHIFT RED Compact Drone jest jednym z naszych najlepszych dronów 2020 roku, który można kontrolować za pomocą kciuka. Pozwala on na poruszanie się i kontrolowanie go, ponieważ nie wymaga użycia dwóch rąk. Co najlepsze, ten dron mierzy 115 milimetrów kwadratowych, jest na tyle mały, że można go zapakować ze sobą do dowolnej torby.

Mavic Mini Compact Handheld Drone

Doskonałym dronem do codziennej pracy jest Mavic Mini Compact Handheld Drone. Spodoba Ci się ten kompaktowy dron, który waży tylko 249 gramów. Jest on doskonały zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych pilotów, którzy muszą zabrać swoje drony w podróż.

Beagle Neo 2 Fully Immersive Drone

Uzyskaj prawdziwy widok z powietrza z Beagle Neo 2 Fully Immersive Drone. Dzięki okularom z widokiem z pierwszej ręki oferuje prawdziwie wciągające doznania. Leć tym przystępnym cenowo drone'em w pomieszczeniach lub na zewnątrz, aby zobaczyć wszystko w czasie rzeczywistym.

Papuga Mambo FPV Kamera Drone

Innym z naszych najlepszych dronów 2020 roku, który oferuje również widok z pierwszej osoby jest Papuga Mambo FPV Camera Drone. Zapewnia on trzy tryby lotu, które pozwalają zamienić Twój gadżet w dron wyścigowy. Ten dron daje również możliwości gry.

DJI Spark Mini Drone

Zdjęcia migawkowe jak nigdy dotąd z DJI Spark Mini Drone. Ten dron leci tylko jednym stuknięciem. A potężny aparat śledzi obiekty, aby zawsze trzymać je w kadrze. Na koniec, możesz dodać QuickShot, aby zrobić zdjęcie natychmiast.

Zabawkowe drony

Tello Small Toy Drone

Zarówno dzieci jak i dorośli będą się bawić z Tello Small Toy Drone. Tello to zabawa w latanie i pomaga w poznawaniu dronów poprzez kodowanie. Można go także przerzucać w ośmiu kierunkach i nagrywać wysokiej jakości filmy za pomocą zdjęć EZ.

Programowalny sterownik edukacyjny CoDrone Pro

Kolejnym doskonałym wyborem dla dzieci, które znalazły się na naszej liście najlepszych dronów 2020 roku, jest programowalny edukacyjny dron CoDrone Pro. CoDrone wykorzystuje taktykę edukacyjną, aby uczyć dzieci programowania. Leć, walcz i używaj sterowania głosem, gdy wzbijasz się w niebo.

Koncepcyjny dron

Humla Forestry Drone

Humla Forestry Drone, oryginalnie zaprojektowany do zadań związanych z planowaniem lasów, jest idealny dla miłośników przyrody. Planowanie lasów jest zazwyczaj niezwykle trudnym zadaniem, które wymaga od zarządców lasów pokrycia ogromnych ilości terenu. Jednak projektanci Anders Sandström & Engin Güzel znaleźli rozwiązanie. Ich dron, który przypina się do klatki piersiowej, może pokonywać kilometry i robić zdjęcia, podczas gdy leśniczy siedzi z tyłu i odpoczywa.