50 trendów dotyczących gadżetów w 2020 roku: WFH, inteligentny dom, sztuczna inteligencja i nie tylko (część 2/2)

image

Kontynuacja wczorajszego artykułu odnosnie gadżetowych trendów w 2020 roku.

Technika gier

Nigdy nie można mieć wystarczająco dużo godzin gry z tak dużą ilością nowych technologii wokół. Z nowych konsol Playstation i Xbox, jak również Nintendo Przełącznik inspirowane LEGO - wydaje się, że przemysł gier jest na dużą zmianę. Ponieważ jesteśmy związani w domu z godzinami do stracenia, urządzenia do gier biorą górę nad hipnotyzującymi wzorami i zaawansowanymi technologicznie funkcjami.

8Bitdo TG16 2.4G Gamepad bezprzewodowy

Graj szybciej niż wcześniej z bezprzewodowym Gamepadem 8Bitdo TG16 2.4G. Całkowicie wolny od opóźnień gamepad, ten nowy gadżet działa z silnikiem PC Mini, CoreGrafx, przełącznikiem Nintendo i nadchodzącym Konami TurboGrafx-16 mini. Podobnie jak styl tej marki, ten gamepad 8Bitdo ma nieco retro feel. Ale daje on wszystkie nowoczesne możliwości, których potrzebujesz. Ważący mniej niż 80 gramów, ten nowy gamepad TG16 jest wygodny w trzymaniu przez wiele godzin.

Lenovo Legion Gaming Smartphone

Smartfon Lenovo Legion Gaming jest wyposażony w wiele imponujących funkcji. Najważniejszą z nich jest montowana z boku wyskakująca kamera, w której znajduje się 20-megapikselowy sensor. Kamera ta dodaje dziwaczny, unikalny akcent, pozwalając na perfekcyjną samoocenę. Możesz również przesunąć aparat z boku, aby uzyskać niestandardowe wykończenie. Lenovo Legion jest świetny dla graczy, ponieważ można używać urządzenia w orientacji poziomej zamiast tradycyjnej opcji portretu.

Razer Huntsman Mini Portable Gaming Keyboard 

Klawiatura Razer Huntsman Mini Portable Gaming Keyboard to sposób na grę w dowolnym miejscu. Oferuje najnowocześniejsze przełączniki optyczne Razer dla szybkiego, lekkiego i płynnego uruchamiania. Klawiatura Razer jest na tyle mała, że można ją łatwo zabrać ze sobą, gdziekolwiek jesteś. Aby to osiągnąć, nie ma wiersza funkcji, klastra domowego ani zdrętwiałej klawiatury. Ale nadal masz dostęp do wszystkich tych funkcji na pozostałej części tablicy dzięki bocznemu nadrukowi dodatkowych funkcji klawiszy. 

CORSAIR iCUE LT100 Smart Lighting Towers Ambient LED Kit

Nie ma już powodu, by trzymać się nudnych białych lub żółtych świateł. Zestaw CORSAIR iCUE LT100 Smart Lighting Towers Ambient LED Kit pozwoli Ci rozjaśnić Twój pokój za pomocą tęczy kolorów. W rzeczywistości te rozproszone diody LED zwiększą możliwości oświetlenia RGB twojego komputera. Prawdopodobnie posiadasz klawiaturę komputerową z wbudowanymi diodami LED. Możesz nawet mieć mysz, która ulepsza konfigurację gier dzięki własnej, zintegrowanej pamięci RGB. Cóż, ten zestaw przenosi ją na kolejny poziom. 

Western Digital WD_BLACK P10 Dysk do gier / Zewnętrzny dysk twardy

Przeznaczony specjalnie dla graczy, zewnętrzny dysk twardy Western Digital WD_BLACK P10 Game Drive zapewnia dodatkowe miejsce i szybkość, których potrzebujesz. W rzeczywistości ten szybki dysk twardy przesyła dane z prędkością do 140 Mbps. Dodatkowo obsługuje on łącze USB Superspeed. Nie ma znaczenia, czy Twoja konfiguracja gier nie jest zbudowana z myślą o szybkości: ten dysk twardy Western Digital może Cię tam zaprowadzić. Bez względu na to, czy używasz Xbox One, PC czy PS4 do grania, WD_Black z pewnością poprawi Twoje wrażenia. 

Urządzenia audio

Aktywna redukcja szumów i ergonomiczna konstrukcja były dotychczas głównym celem urządzeń audio wprowadzonych na rynek w 2020 roku. Widzieliśmy urządzenia audio, które są przeznaczone do codziennego użytku oraz te, których potrzebujesz w pracy, do tych długich rozmów. Tak czy inaczej, najnowsze urządzenia audio są eleganckie, przyjazne dla technologii i jednocześnie stylowe.

Słuchawki Sony WH-1000X M4 Noise-Canceling Headphones

Dzięki bezprzewodowej, dousznej konstrukcji, słuchawki z funkcją redukcji szumów Sony WH-1000X M4 pozwalają dostosować je do własnych preferencji. W rzeczywistości, układ systemu audio Bluetooth dostosowuje się do zewnętrznego hałasu, muzyki i akustyki w czasie rzeczywistym. Co więcej, te słuchawki wspomagane przez mózg oferują inteligentne funkcje zapewniające lepszą kontrolę i regulację niż poprzednie modele. Bez względu na to, czy używasz Amazon Alexa czy Google Assistant, możesz po prostu porozmawiać z ulubionym asystentem głosowym w celu łatwego sterowania.

Samsung Galaxy Buds Live

Samsung Galaxy Buds Live Compact Earbuds z łatwością mieszczą się w dłoni. Albo wsuń je do kieszeni, a prawie nie zauważysz, że tam są. Dostępne w trzech kolorach, te wkładki douszne Samsung są dostępne w kolorze białym, czarnym i miedzianym brązowym. A jedną z najlepszych części jest to, że są one przyjazne dla środowiska, ponieważ składają się z materiałów pochodzących z recyklingu. Personalizuj te otwarte wkładki za pomocą kolorów i akcesoriów. Ponadto odtwarzają one muzykę nawet przez sześć godzin, a obudowa zawiera 21 godzin odtwarzania po pełnym naładowaniu.

Magico M9 Głośnik z włókna węglowego

Głośnik z włókna węglowego Magico M9 minimalizuje wibracje obudowy. W rzeczywistości ten głośnik może to osiągnąć bez konieczności gromadzenia energii. Jest to pierwszy głośnik, w którym zastosowano włókno węglowe w skórze wewnętrznej i zewnętrznej. Dodatkowo, wykorzystuje aluminiowy rdzeń. Połączenie tych materiałów zmniejsza ogólną wagę głośnika, a jednocześnie przyczynia się do uzyskania dźwięku wysokiej jakości.

Devialet Phantom Reactor 900 Głośnik kompaktowy 

Może być mały, ale kompaktowy głośnik Devialet Phantom Reactor 900 zapewnia imponującą wydajność. Nie tylko to, ale także odtwarza muzykę z wielu różnych źródeł. Do wyboru są połączenia Bluetooth, Wi-Fi, Spotify, AirPlay, przewodowe i inne. Dodatkowo zapewnia on wysoką wierność odtwarzania dźwięku i dysponuje mocą wzmocnienia 900 W. Dzięki maksymalnemu poziomowi dźwięku wynoszącemu 90 decybeli na jednym metrze, urządzenie zapewnia prawdziwą jakość dźwięku na froncie. 

CEEK 360 Bezprzewodowe słuchawki 4D

Słuchawki CEEK 360 Wireless 4D dodają realizmu muzyce, grom i VR, tak jak ma to miejsce w przypadku elitarnych sportowców na całym świecie. Co więcej, słuchawki te charakteryzują się bardzo głębokim basem i wibracjami drgań ziemi. Opatentowany system 3D Audio oparty na fizyce oraz wielokierunkowy system surround zapewniają niewiarygodnie realistyczne wrażenia słuchowe. Odtwarzacze Fortnite będą miały tę zaletę, że będą słyszeć wrogów z góry, z dołu i z tyłu. Możesz więc uderzyć pierwszy. 

Edukacja STEM

Gdy dzieci utknęły w domu, jeszcze ważniejsze staje się skupienie się na ich edukacji bez ekranów. Być może nie chcesz, aby Twoje dziecko było narażone na kontakt z technologią na ekranie, ale na pewno możesz zdecydować się na urządzenia edukacyjne STEM, aby przyspieszyć ich rozwój poznawczy. Oczywiście, to zapotrzebowanie zaowocowało wieloma niesamowitymi urządzeniami STEM, które możesz chwycić dla swojego dziecka w tym roku. W rzeczywistości, działają one dobrze również dla dorosłych, lub tych z nas, którzy chcą nauczyć się kodowania w zabawny sposób.

iRobot Root rt0 Robot kodujący

Dzięki robotowi kodującemu iRobot Root rt0 twoja wyobraźnia stanowi granicę. Może być skierowany do dzieci, ale każdy z pewnością ucieszy się z wprowadzenia gadżetu Root w życie. W rzeczywistości, ten robot kodujący daje ci niemalże niekończące się czynności związane z kodowaniem. Aby pokochać Root rt0, nie musisz mieć nawet wcześniejszego doświadczenia z kodowaniem lub robotem. Oferuje on 20 czujników reaktywnych i trzy różne poziomy uczenia się dla początkujących i bardziej zaawansowanych użytkowników. 

LEGO MINDSTORMS Zestaw do kodowania dla wynalazców robotów 

Nie ma żadnych ograniczeń co do tego, co można zrobić z zestawem do kodowania LEGO MINDSTORMS Robot Inventor. Pozwól swojej kreatywności być przewodnikiem podczas praktykowania kodowania jednego z pięciu dołączonych do zestawu robotów. Te pięć robotów to Blast, Charlie, Tricky, M.V.P. i Gelo-każdy z nich ma swoje własne zaplecze. W rzeczywistości, ten zestaw do kodowania LEGO pozwala nawet na budowanie własnych kreacji. Zawierając w sumie 949 sztuk, zestaw korzysta z aplikacji, która współpracuje z systemami operacyjnymi Android, iOS, FireOS i Windows 10.

Kano PC Educational Edition Student Laptop 

Kano PC Education Student Laptop przenosi naukę w XXI wiek. Ten laptop studencki jest urządzeniem typu "dwa w jednym", które ożywia komputer osobisty dla uczących się. Można zarządzać dowolnym oprogramowaniem klasowym z tego urządzenia, bez względu na to, gdzie jesteś. Użyj programu Microsoft inTune i Autopilot do prostej konfiguracji. Oprogramowanie to ułatwia również zarządzanie urządzeniem.

Miko 2 Advanced AI Kids Robot

Pomóż swojemu dziecku uczyć się, jednocześnie czerpiąc radość z technologii za pomocą robota Miko 2 Advanced AI Kids. Ten inteligentny robot AI edukuje, angażuje i bawi dzieci nie tylko dla zabawy. Miko 2 zapewnia zabawną naukę konwersacyjną. W przeciwieństwie do innych robotów, Miko 2 pracuje z umiejętnościami konwersacyjnymi dzieci, tworząc prawdziwie indywidualne doświadczenie dla Twojego dziecka. Miko 2 potrafi słyszeć, widzieć, mówić, uczyć się i uczyć, a także śpiewać.

Star Wars the Force Coding Teaching Kit

Najlepiej uczysz się, gdy dobrze się bawisz, a ty będziesz się dobrze bawić, korzystając z Zestawu do Nauczania Kodowania Siły Gwiezdnych Wojen. Czy to dla siebie, czy dla Twojego dziecka, te prezenty z serii Star Wars nauczą umiejętności kodowania poprzez zabawną, interaktywną platformę. Z tym zestawem do kodowania będziesz tworzyć zarówno przygody, jak i postacie, a także nauczysz się, jak korzystać z Siły. W rzeczywistości, ta gra w kodowanie uczy cię o pętlach, logice i zmiennych w całej galaktyce Gwiezdnych Wojen.

Kino domowe

Na koniec, przechodzimy do najbardziej popularnej kategorii, w której do tej pory pojawiło się wiele wpisów w 2020 roku. Tak, to kino domowe. Masz telewizory, które mogą zająć całą powierzchnię ściany, jak również te, które mogą wygodnie zmieścić się na zewnątrz. Spotkaliśmy się również z listwami dźwiękowymi, projektorami, głośnikami i tak dalej, aby upewnić się, że cała konfiguracja kina domowego jest jedyna w swoim rodzaju. A jeśli konfigurujesz inteligentny dom, dostępne są urządzenia, które pomogą Ci kontrolować wszystko - od telewizora po inteligentne oświetlenie z jednego pilota. Jakie to fajne!

Samsung The Wall MicroLED Telewizor modułowy

Ogłoszenie na targach CES Samsung The Wall MicroLED Modular TV w tym roku przynosi cztery nowe rozmiary wyświetlaczy. A ponieważ te telewizory są modułowe, możesz stworzyć taki rozmiar, jaki chcesz. W rzeczywistości, jeśli potrzebujesz czegoś, co wypełni całą Twoją przestrzeń życiową, dostajesz to z The Wall. Co więcej, ten serial telewizyjny w formacie microLED będzie wyglądał prawie jak tapeta. To dlatego, że Samsung zaprojektował swój telewizor microLED z praktycznie zerową ramką. 

Pilot Smart Sevenhugs X All-in-One Sterownik Sevenhugs 

Sterownik Sevenhugs Smart Remote X All-in-One łączy w sobie pilota z koncentratorem inteligentnego domu. Tak więc zamiast dwóch lub więcej urządzeń do sterowania telewizorem, inteligentnymi światłami i innymi gadżetami, możesz trzymać się jednego z nich. Dzięki łatwej w obsłudze konstrukcji, ten pilot do domu inteligentnego pasuje do całej rodziny. Możesz zgasić światło w pokoju dziecka, gdy nadejdzie czas, aby położyło się ono spać.

Yamaha YAS-109 TV Soundbar

Telewizyjny Soundbar Yamaha YAS-109 posiada wbudowane subwoofery zapewniające głębokie basy w smukłej obudowie dla Twojego domu. W rzeczywistości uzupełnia on wszystkie przestrzenie mieszkalne. Ten TV Soundbar Yamaha jest rozwiązaniem dla słabej jakości dźwięku podczas oglądania telewizji lub słuchania muzyki. Wyposażony jest we wbudowaną Alexę do sterowania głosem. Dzięki temu możesz sterować urządzeniem bez konieczności wstawania z fotela lub używania rąk.

Głośnik Klipsch RW-34C Wireless Center Channel Entertainment Speaker

Jeśli masz dość kłopotów z podłączaniem domowych urządzeń multimedialnych do ściany i do siebie nawzajem, oto Twoje rozwiązanie: głośnik Klipsch RW-34C Wireless Center Channel Entertainment Speaker. Naprawdę nie używa żadnych przewodów. Ponieważ ten bezprzewodowy głośnik domowy jest płytki na głębokości zaledwie około sześciu cali, można go umieścić prawie wszędzie. Połóż go na półce lub płaszczu kominkowym, a ten domowy głośnik multimedialny nie będzie miał znaczenia, gdzie znajduje się najbliższe gniazdo.

Bezprzewodowy system głośników bezprzewodowych Audio Pro Drumfire Multiroom

Odtwarzaj swoją muzykę ładnie i głośno za pomocą bezprzewodowego systemu głośnikowego Audio Pro Drumfire Multiroom. Głośnik ten zapewnia odważny dźwięk z wyraźnymi szczegółami, dzięki czemu możesz naprawdę poczuć każdą część swojej muzyki. Podobnie, Drumfire sprawia, że Twoja muzyka ożywa zarówno na niskim, jak i głośnym poziomie. Możesz również pogrupować dwa głośniki Drumfire w konfiguracji lewo/prawo, aby stworzyć swój własny koncert w domu.