Czy telefony Apple są naprawdę warte tego szumu?

image

"Przybył, zobaczył, podbił"

W tej chwili, nie sądzimy, że jakakolwiek postać może zniekształcić hype Apple iPhone'ów, nawet jego własny ojciec chrzestny pan Steve Jobs. Apple Phones może dosłownie zrobić Newton czwarte prawo ruchu szkolnictwa świat na ruch przyciągania! Telefony Apple są bezprecedensowe, najbardziej rewolucyjny dar 21 wieku do nas. Teraz, czekaj - to było dużo komplementów i pytamy Cię - Czy zgadzasz się z nami? Jeśli nie, to niech to, co poniżej w naszym słowotoku przekaże Wam ten klimat.

Czy wierzycie w cuda po zbieżności? Wezwanie lepszej połowy? Słodką rzeczywistość sprzężenia? Zanim się rozproszysz, w centrum uwagi jest Apple, a nie Adam i Ewa. Tak więc, żaden gadżet nie może pokonać aury sprzężenia akcesoriów jak iPhone'y - działają jak Bóg Wszechmogący! To urządzenie all-in-one zasługuje na uwagę paparazzi z powodów nieskończonych. Poniżej podajemy 4 akcesoria, które parują się z telefonami Apple, czyniąc je wartymi owacji na stojąco.

1. Airpods Apple Airpods stały się najlepiej sprzedającymi się akcesoriami w ostatnim czasie. Airpods połączy się automatycznie z urządzeniami Apple, gdy wyjmiesz obudowę. Możesz po prostu dwukrotnie stuknąć, aby aktywować Siri. Airpods ładują się w mgnieniu oka i zapewniają dobry czas rozrywki. Ten cudowny gadżet jest zdecydowanie największy show stopper dla właściciela iPhone'a!

2. Cristal Mirror Cases Hustle Hard i Slay stylowy sposób! Każdy Apple iPhone jest oświadczenie klasy i co pasuje do niego lepiej niż przypadku, który może "odzwierciedlać" to samo? Tak więc, wymyśliliśmy z jego Cristal lustro Case uruchomienie zabrać cię z powrotem w czasie i odnoszą się do naszej miłości do starej kultury lustra kieszeni. Nasza nowa kolekcja Cristal Mirror Cases zmienić swój telefon do swojego największego motywatora, aby pokazać swoją charyzmę przed codziennym impulsem ekspresji!

iphone

3. Podkładki do ładowania bezprzewodowego Dobre i potężne! Najnowsze telefony Apple są łatwiejsze do naładowania niż poprzednie modele. Co jest bardziej oszałamiające w wyobraźni niż bezprzewodowe ładowanie oparte na styku? Te ładowarki są zazwyczaj smukłe, a niektóre nawet pochodzą w przyjaznych dla środowiska drewnianych ramek. Ta zaawansowana opcja jest, w związku z tym, należy zbadać.

4. Classic Clear Cases iPhone'y mają hipnotyzujące gładkie wykończenie i pochodzą z najbardziej błyskotliwych opcji kolorystycznych, które trzeba było kiedykolwiek zobaczyć. Następnie, że logo Apple jest każdy dzień warto show-off! Tak więc, przynosimy naszą ekskluzywną gamę klasycznych przezroczystych obudów, aby zadzwonić do Ciebie See-Through Alert! Bez wątpienia ludzie kochają boskie iPhone'y takimi, jakimi są. Więc, fleek i flaunt.

Nawet jeśli lista komplementów i akcesoriów jest niekończąca się, pierwszy i były powinieneś posiadać bethese. Zwiększają one czarujący urok iPhone'a, matki luksusowego wyboru i dają Ci odpowiednie powody, aby uwierzyć w iPhone'a hype. Gratulujemy Ci jednak Twojego Yassa! Kochamy iPhone'y. iPhone jest wielkim sukcesem i będziemy się mylić, nie przyznając, że nic nie jest doskonałe - nawet wyobraźnia Steve'a Jobsa o tym, gdzie iPhone hype może iść!