Najlepsza praca z gadżetami domowymi dla małych zespołów i start-upów

image

Jeśli masz mały startup lub zespół, prawdopodobnie pracujesz zdalnie. Pozwala to na elastyczność i daje więcej możliwości. Z tego powodu prezentujemy Ci jedne z naszych najlepszych gadżetów i akcesoriów do pracy w domu. Ten sprzęt biurowy pomoże Ci pozostać w kontakcie z Twoim zespołem i utrzymać komfortową pracę z domu.

W miarę jak będziemy powoli przechodzić do pracy zdalnej, małe zespoły i startupy będą mogły jeszcze łatwiej rozpocząć swoją pracę. Ale nawet jeśli brzmi to jak łatwy proces, konfiguracja domowego biura nie jest prosta, jeśli nie używasz najlepszych gadżetów, które odpowiadają Twoim potrzebom. Możesz być kimś, kto uwielbia nosić różne czapki w małym zespole lub kimś, kto zawsze jest na konferencji z potencjalnymi klientami. Twoja konfiguracja biura musi zostać zmieniona lub ulepszona w zależności od potrzeb Twojej pracy.

Ta runda podkreśla najlepszą pracę z domowych gadżetów dla małych zespołów i startupów. Od narzędzi inteligentnej wydajności po przenośne zestawy głośnomówiące, dodaliśmy wszystkie niezbędne gadżety, których możesz potrzebować, aby pracować mądrzej w tych pierwszych dniach.

Narzędzie TimeChi Smart Productivity Tool

Nie rozpraszaj uwagi podczas pracy z narzędziem TimeChi Smart Productivity Tool. Jest to jeden z naszych najlepszych gadżetów do pracy w domu, ponieważ blokuje on powiadomienia z telefonu i komputera oraz przypomina o przerwie w pracy.

DTEN Zoom dla domowych urządzeń biurowych na odległość

DTEN Zoom for Home Remote Office Device sprawi, że Ty i Twój zdalny zespół będziecie mogli wykonywać swoje zadania. Laptop i tablet w jednym, ten komputer jest praktyczny. A jego ekran dotykowy ma wszystko, czego potrzebujesz do pracy z ludźmi na całym świecie. Otrzymasz też dostęp do trzech inteligentnych kamer internetowych.

Heckler iPad Stojak na biurko Uchwyt do tabletu

Utrzymuj tablet w ergonomicznej pozycji dzięki uchwytowi do tabletu Heckler iPad Desk Stand. Jest to jeden z naszych najlepszych gadżetów do pracy w domu, ponieważ umożliwia ustawienie tymczasowego, ale profesjonalnego miejsca pracy, gdziekolwiek jesteś, za pomocą zaledwie kilku kliknięć.

reMarkable 2 Tablet papierowy

Dzięki tabletowi reMarkable 2 Paper Tablet można łatwo przesłać wszystkie odręczne notatki. Ten wyjątkowy gadżet wygląda jak kartka papieru i zamienia Twoje pismo na tekst pisany. A ponieważ wyświetlacz wygląda jak papier, jest to zdrowszy wybór dla Twoich oczu. A co najlepsze, ma grubość 0,19 cala, dzięki czemu można go łatwo przechowywać w każdej torbie.

Wieża ochronna AUKEY Power Strip Surge Protector

Kiedy pracujesz w domu, będziesz chciał się upewnić, że cała elektronika jest chroniona. Wieża AUKEY Power Strip Surge Protector Tower posiada sześć portów USB i 12 gniazd AC, więc powinno być w niej miejsce dla wszystkich urządzeń. Co więcej, ten pracujący w domu gadżet pozwala na bezpieczne ładowanie urządzeń.

Yamaha YVC-200 Przenośny zestaw głośnomówiący

Upewnij się, że Twoje zdalne spotkania mają profesjonalną jakość dźwięku dzięki przenośnemu głośnikowi Yamaha YVC-200. Ten kompaktowy głośnik jest jednym z naszych najlepszych gadżetów do pracy w domu, ponieważ eliminuje echo i skupia się na Twoim głosie, pozwalając Ci być najbardziej profesjonalnym gdziekolwiek jesteś.

GoTouch Beam Whiteboard Projector

Stwórz tablicę w dowolnym miejscu za pomocą projektora tablic GoTouch Beam. Ten gadżet pozwoli Ci pisać, rysować i dzielić się swoimi przemyśleniami z zespołem niezależnie od tego, czy jesteś w domu, czy na miejscu. Sam projektor pozwala innym dołączyć do interaktywnych wideokonferencji, a na górze ma niewidoczny touchpad.

Mobilne piksele DUEX Pro Dual-Display Laptop Monitor

Rozszerz swój ekran laptopa za pomocą mobilnego monitora do laptopów DUEX Pro Dual-Display Laptop Monitor. Ten monitor zapewni Ci dodatkowe 12,5 cala do wykonania pracy, którą kochasz. Mniej niż pół cala grubości, jest to jeden z naszych najlepszych gadżetów do pracy w domu, który jest również niezwykle mobilny.

Przystawka DriveSlide Laptopa

Poruszaj się swobodnie z laptopem, bez względu na to, co masz podłączone, za pomocą przystawki do laptopa DriveSlide. Ten przydatny gadżet składa się z blokady, która jest mocowana do laptopa i klucza, który przylega do dysków twardych i koncentratorów. Kiedy musisz użyć urządzenia zewnętrznego, po prostu wsuń klucz do zamka w laptopie.

System Wi-Fi NETGEAR Orbi AX4200 Wi-Fi 6

System NETGEAR Orbi AX4200 Wi-Fi 6 jest jednym z naszych najlepszych gadżetów do pracy w domu, ponieważ daje Ci szybszy internet, którego potrzebujesz pracując zdalnie. Ten gadżet zapewnia Twoim podłączonym urządzeniom większą prędkość Internetu oraz redukuje czas ładowania i opóźnienia.

Modułowy system ładowania Scosche BaseLynx

Ładuj wiele urządzeń Apple jednocześnie za pomocą modułowego systemu ładowania Scosche BaseLynx. System ładowania z obsługą Qi-, to akcesorium do pracy w domu, jest dostarczane z trzema modułami i ładowarką końcową. Ponadto zapewnia on porządek we wszystkich urządzeniach.

LTC LK-301 Klawiatura niskoprofilowa Bluetooth Nimbleback

Kolejnym z naszych najlepszych gadżetów do pracy w domu jest klawiatura niskoprofilowa LTC LK-301 Nimbleback Bluetooth. Ta minimalistyczna klawiatura waży mniej niż 1,2 funta, dzięki czemu można ją łatwo przenosić na górze, w plecaku lub w walizce. A dzięki 17 trybom podświetlenia możesz ustawić swoje preferencje dotyczące diod LED.

Autonomiczna Katedra Kinna

Siedzenie przy biurku przez długie godziny może być trudne dla pleców, zwłaszcza jeśli nie masz odpowiedniego krzesła. Autonomiczne krzesło Kinn, z drugiej strony, synchronizuje się z Twoim ciałem, dając Ci niewiarygodny komfort i wsparcie strukturalne podczas pracy. Jest nawet zagłówek, który podtrzymuje Twoją głowę i szyję.

Wielofunkcyjna inteligentna lampa LED LumiCharge II

Wielofunkcyjna Inteligentna lampa LED LumiCharge II jest jednym z naszych gadżetów do pracy w domu, który zastanawia się, co może zrobić lampa biurkowa. Ta inteligentna lampa biurkowa posiada przyciemniane źródło światła LED oraz czujnik ruchu. Jej podstawa posiada wygodną bezprzewodową ładowarkę Qi. Co więcej, wbudowane pokrętło obraca się, aby dać Ci do wyboru gniazdo ładowania.

Lenovo ThinkSmart View Wyświetlacz zespołów Microsoft

Uzyskaj wyświetlacz przeznaczony wyłącznie do prowadzenia rozmów wideo i współpracy z Lenovo ThinkSmart View Wyświetlacz zespołowy Microsoft. Jest to jeden z naszych najlepszych gadżetów do pracy w domu, ponieważ pozwala utrzymać rozmowy poza głównym ekranem roboczym podczas rozmowy z tego gadżetu. Wbudowana migawka i czterocyfrowy kod PIN zabezpieczają wszystkie Twoje rozmowy.