Niezbędna technologia i gadżety do Twojego miejsca pracy

image

Odpowiednia konfiguracja miejsca pracy jest kluczem do produktywnego dnia. Spójrzmy prawdzie w oczy: nikt nie może w pełni wykorzystać swojego potencjału na biurku pokrytym papierami, urządzeniami i filiżankami do kawy. Dlatego właśnie warto zapoznać się z tą listą technologii, które są niezbędne w miejscu pracy. Ponieważ bez względu na to, gdzie znajduje się Twoje biuro, zasługujesz na dzień, który będzie przebiegał tak płynnie, jak to tylko możliwe.

Niezależnie od tego, czy wybierasz pracę z prostego biurka, czy z jednego z tych luksusowych strąków zen, Twoja konfiguracja jest niepełna bez odpowiednich narzędzi i gadżetów. A to oznacza narzędzia, które pomogą Ci być bardziej produktywnym, a także trzymać bałagan z dala od biurka.

Zrobiliśmy w tym roku niezliczoną ilość łapanek na gadżetach domowego biura, ponieważ wydaje się, że jest to trend, który nie zniknie wkrótce. Znowu mamy do czynienia z kolejną świeżą partią technologii, która jest niezbędna w twoim miejscu pracy. Pracujcie mądrzej.

Narzędzie TimeChi Smart Productivity Tool

Dzięki narzędziu TimeChi Smart Productivity Tool rozpraszanie uwagi od miejsca pracy nie jest konieczne. Ten poręczny gadżet siedzi na Twoim biurku i blokuje cyfrowe elementy rozpraszające uwagę od stron internetowych i Twojego smartfona. Zapobiega nawet fizycznym zakłóceniom. Wystarczy jedno stuknięcie, aby skorzystać z techniki Pomodoro i timeboxingu w jednym użytecznym urządzeniu. Co więcej, jego jasny wyświetlacz z sygnalizacją świetlną poinformuje współpracowników i inne osoby, że jesteś w trybie pracy.

SyncPen 2. generacji Smart Pen Writing System 2. generacji

Rób notatki bez wysiłku dzięki systemowi inteligentnego pisania za pomocą pióra SyncPen 2. generacji. Ten gadżet pozwoli Ci szkicować swoje pomysły tradycyjnie i cyfrowo, a wszystko to przy użyciu inteligentnego podkładu LCD. System ten konwertuje odręczne szkice na elektroniczne, do których można później uzyskać dostęp i które można edytować. SyncPen potrafi rozpoznać Twoje pismo odręczne i obsługuje 66 języków.

Modułowy system ładowania Scosche BaseLynx

Jednym z najważniejszych elementów wyposażenia technicznego dla każdego użytkownika Apple jest modułowy system ładowania Scosche BaseLynx. Ten system ładowania z obsługą technologii Qi- może jednocześnie zasilać wszystkie urządzenia Apple. Możesz też dodać dodatkowe moduły, aby naładować jeszcze więcej urządzeń. A co najlepsze, ten gadżet utrzyma narzędzia na biurku w ładnej i uporządkowanej formie.

HP S430C Curved Ultrawide Monitor 43,4″ 

Pracuj z dwóch komputerów jednocześnie z monitorem HP S430C Curved Ultrawide Monitor 43,4″ Display. HP umożliwia to dzięki nowej technologii o nazwie HP Device Bridge18. Tak więc, za pomocą tylko jednej myszy, będziesz mógł pracować nad projektami z dwóch oddzielnych komputerów jednocześnie. Możesz nawet przeciągać i upuszczać pomiędzy nimi. To fajna praca!

LHiDS Creative MagEasy Magnetic Essentials Organizer

Ciągle błądzisz po papierach i innych bałaganach na biurku? LHiDS Creative MagEasy Magnetic Essentials Organizer to jeden z gadżetów, który pomoże Ci zapanować nad wszystkim. MagEasy pomaga uporządkować spinacze, papier, telefon i inne akcesoria biurowe, które zazwyczaj rozkładają się na całym biurku. Możesz dostosować ten organizer do swojego stylu życia i akcesoriów. Jest nawet wodoodporny, a jego kompaktowa konstrukcja jest doskonała w podróży.

Bezprzewodowa ładowarka biurkowa Satechi 108W Pro USB-C PD

Bezprzewodowa ładowarka biurkowa Satechi 108W Pro USB-C PD z funkcją ładowania urządzeń wszędzie tam, gdzie jesteś. Ta ładowarka biurkowa to idealna technologia dla Twojej przestrzeni roboczej, ponieważ jest zgodna z wieloma urządzeniami, w tym MacBookiem Pro, MacBookiem Air, iPadem Pro, Microsoft Surface Pro i innymi. Co najlepsze, umożliwia ładowanie czterech urządzeń jednocześnie. Elegancka konstrukcja jest taka, że będziesz dumny, że możesz ją mieć przy biurku lub nosić ze sobą. Sprawdź czym jest ładowarka indukcjna i czy warto ją kupić.

Wyposażenie miejskie Przenośna chłodnica powietrza Mini wentylator

Zachowaj spokój podczas pracy przy biurku dzięki przenośnemu wentylatorowi Mini Air Cooler Portable Air Cooler. Ten letni gadżet pomoże Ci pokonać upał, kierując chłodne powietrze gdziekolwiek ustawisz port. Dzięki temu nie będziesz musiał przechodzić przez duszne biuro i będziesz mógł pracować w chłodnym i odświeżonym miejscu przez cały dzień. Kiedy skończą się baterie, naładuj je, a będziesz gotowy do pracy ponownie. Trzymaj je na biurku, aby zawsze mieć świeże powietrze.

Yamaha YVC-200 Przenośny zestaw głośnomówiący

W dzisiejszych czasach wszyscy mamy zdalne spotkania, a Twoje pójdzie o wiele lepiej, gdy będziesz miał Yamaha YVC-200 Portable Speakerphone, który jest doskonałym elementem technicznym do Twojej pracy. To dlatego, że ten gadżet produkuje profesjonalną jakość dźwięku i eliminuje echa. Zeruje on również głos i współpracuje z większością systemów operacyjnych. Spodoba Ci się dziesięciogodzinny czas pracy na baterii, który powinien wystarczyć na cały tydzień.

Logitech 4K Pro Magnetic Ultra HD Webcam

Wyraźnie zobacz, co Twój zdalny współpracownik próbuje zaprezentować za pomocą kamery internetowej Logitech 4K Pro Magnetic Ultra HD. Ta kamera internetowa została zaprojektowana do monitora Apple Pro Display XDR i zapewnia niezwykle wyraźny obraz wideo. Nie musisz już więc mrużyć oka podczas prezentacji ani prosić kogoś o wyjaśnienie projektu, który trzyma. Wreszcie, ten gadżet przyczepia się magnetycznie do wyświetlacza i pozostanie bezpieczny nawet w przypadku jego odchylenia w górę i w dół.

Kostka zasilająca USB BESTEK z możliwością montażu

Dzięki kostce zasilającej USB BESTEK Mountable Power Strip Cube uzyskasz każdy potrzebny port. Konstrukcja cube jest praktyczna, a urządzenie posiada tak wiele portów. Po bokach znajdują się trzy różne gniazda dla laptopa i większych urządzeń. Na górze znajdują się trzy porty USB i jeden port USB-C. Pięciostopowy kabel zasilający spodoba Ci się i będziesz mógł go trzymać z boku biurka lub ściany.

Grovemade Cork Apple Watch Dock

Jeśli masz coś dla akcesoriów Apple, to ten Apple Watch Dock jest całkowicie warto spróbować. To odświeżające spojrzenie na systemy zasilania Apple Watch. Ta stacja dokująca wykonana jest z materiałów najwyższej jakości i ma imponująco minimalistyczny wygląd, dzięki czemu wszędzie wygląda dobrze. W przeciwieństwie do innych ładowarek, stacja dokująca Apple Watch Dock jest cienka i płaska. Dzięki temu bezproblemowo mieści się w każdej przestrzeni, niezależnie od tego, czy jest to biurko nocne, stolik boczny, czy miejsce pracy. 

Mamy nadzieję, że ten pakiet technologii dla Twojego miejsca pracy da Ci kilka pomysłów na to, jak sprawić, by Twój dom lub zwykłe biuro stały się bardziej wydajne i wydajne.