Przewodnik po gadżetach do salonu 2020: telewizory, głośniki soundbar i nie tylko

image

Jeśli jesienią tego roku planujesz ulepszyć swój salon techniczny, to masz szczęście. Rok 2020 dał nam jedne z najlepszych urządzeń do salonów, jakie kiedykolwiek widzieliśmy. Spójrz na nasz przewodnik po gadżetach do salonu 2020 dla telewizorów, soundbarów i dekoracji, które pozwolą Ci na nowo odkryć pokój, w którym spędzasz tyle czasu.

Kiedy w zeszłym roku zobaczyliśmy telewizję Bang & Olufsen Beovision Harmony Television na targach CES, wiedzieliśmy, że technologia salonowa jest coraz bardziej zaawansowana. I mieliśmy rację. Począwszy od inteligentnych listew dźwiękowych, a skończywszy na telewizorach przezroczystych, rok 2020 przyniósł nam jedne z najlepszych rozwiązań technicznych dla salonów wszechczasów.

Telewizory

Xiaomi Mi TV LUX OLED Transparent Edition

Przezroczysty telewizor Xiaomi Mi TV LUX OLED Transparent Edition to imponująca opcja w naszym przewodniku po gadżetach do salonu 2020. Samoświetlisty i pozbawiony krawędzi obraz tego telewizora wydaje się zawieszony w powietrzu. A kiedy go wyłączysz, ekran wygląda jak przezroczysty kawałek szkła.

Samsung The Wall MicroLED Telewizor modułowy

Wypełnij swoją przestrzeń życiową pięknym wyświetlaczem, gdy masz telewizor Samsung The Wall MicroLED Modular TV. Te modułowe telewizory pozwolą Ci stworzyć taki rozmiar, jaki chcesz, a ekran będzie wyglądał prawie jak tapeta.

Sony XH80 4K Ultra HD Smart TV

Telewizor Sony XH80 4K Ultra HD Smart TV jest wyposażony w stopki odwróconego obrazu i jest dostępny w rozmiarach od 43 do 85 cali. Tak więc bez względu na to, z jakim miejscem pracujesz, dostaniesz telewizor o odpowiednich wymiarach.

LG 2020 NanoCell Kolekcja telewizorów LCD NanoCell

Dzięki kolekcji LG 2020 NanoCell LCD TV Collection otrzymasz minimalistyczny telewizor o maksymalnej jakości. Linia ta oferuje olśniewający obraz z cienkim, eleganckim ekranem.

Samsung Q60T QLED HDR Smart TV 

Kolejnym wspaniałym telewizorem w naszym przewodniku po gadżetach w salonie 2020 jest Samsung Q60T QLED HDR Smart TV. Charakteryzuje się on imponującym obrazem i realistycznymi kolorami dzięki technologii Quantum dot.

Soundbary

LG GX Mounted Soundbar

Uzyskaj soundbar, który automatycznie dostosowuje dźwięk w zależności od tego, czego słuchasz za pomocą LG GX Mounted Soundbar. Uzyskasz wyraźne dialogi dla telewizji i bijące serce basy dla muzyki.

Bang & Olufsen Beosound Stage Soundbar

Dzięki prostym, czystym liniom, Bang & Olufsen Beosound Stage Soundbar będzie wyglądał pięknie pod telewizorem. Możesz też powiesić go na ścianie i cieszyć się niesamowitym dźwiękiem z 50-watowych wzmacniaczy w każdym z 11 głośników.

JBL Bar 9.1 Soundbar 

Nasz przewodnik po gadżetach w salonie 2020 nie byłby kompletny bez JBL Bar 9.1 Soundbar. Ten soundbar współpracuje z Dolby Atmos i posiada dwa odłączane głośniki bezprzewodowe, które działają przez 10 godzin.

LG Meridian Audio 2020 Seria Soundbar

Korzystaj z wysokiej jakości dźwięku z łatwą konfiguracją, gdy masz LG Meridian Audio 2020 Soundbar Series. Seria ta ma również estetyczny wygląd, który będzie wyglądał świetnie w każdym salonie.

2.1-kanałowy, wydajny, bezprzewodowy subwoofer Sony Soundbar

2.1-kanałowy, wydajny, bezprzewodowy subwoofer Soundbar firmy Sony to małe urządzenie, które zapewnia duży dźwięk. Umieść go pod telewizorem lub zamocuj na ścianie; usłyszysz jego dźwięk z dowolnego miejsca w pomieszczeniu.

Smart Speakers

Cavalier Maverick Przenośny głośnik Alexa

Uzyskaj możliwość sterowania głośnikiem w trybie głośnomówiącym za pomocą przenośnego głośnika Cavalier Maverick Alexa. Ten stylowy, inteligentny głośnik jest również bardzo przenośny i zawiera bazę do ładowania.

Belkin Devialet Soundform Elite Hi-Fi Smart Speaker

Kolejną świetną pozycją w naszym przewodniku po gadżetach salonowych 2020 jest Belkin Devialet Soundform Elite Hi-Fi Smart Speaker. Ten inteligentny głośnik odtwarza Twoje ulubione bity, a jego bezprzewodowa ładowarka może szybko naładować Twojego iPhone'a.

Harman Kardon Aura Studio 3 Głośnik oświetlenia otoczenia

Dzięki głośnikowi oświetlenia otoczenia Harman Kardon Aura Studio 3 Ambient możesz stworzyć w swoim domu współczesny design. Spodoba Ci się efekt falistego oświetlenia i dźwięk 360 stopni.

Sonos Pięć Głośnik High-Fidelity

Zaktualizowana wersja Play:5, Sonos Five High-Fidelity Speaker ma nowszy wygląd i jest wyposażony w ulepszoną pamięć i moc. Podłącz go do tego, w co grasz, poprzez gniazdo audio 3,5 mm.

Lenovo Smart Display 7 Google Assistant Hub

Popraw swoją prywatność dzięki koncentratowi Lenovo Smart Display 7 Google Assistant Hub. Ta pozycja w naszym przewodniku po gadżetach do salonu 2020 umożliwia zarządzanie smartfonami, wyświetlanie pogody, sprawdzanie harmonogramu i wiele więcej.

Smart Furniture and Decor

Wyświetlacz ścienny z inteligentną ramką Lenovo do montażu na ścianie

Pokaż wszystkie swoje zdjęcia Google za pomocą inteligentnej ramki Lenovo Smart Frame Photo Display montowanej na ścianie. Możesz również powiesić ten 21,5-calowy wyświetlacz w pionie lub w poziomie.

Stylowy oczyszczacz powietrza Löv

Oczyszczacz powietrza w stylu Löv Stylish Air Purifier zapewni czystość powietrza. Oczyszczacz powietrza jest inspirowany naturą, możesz go nawet powiesić na ścianie w pozycji pionowej lub poziomej.

Philips Hue Lightstrip Plus Smart LED Strip

Ten element w naszym przewodniku po gadżetach do salonu 2020, Philips Hue Lightstrip Plus Smart LED Strip, można dostosować do własnych potrzeb. Oznacza to, że odcięte elementy można wykorzystać ponownie, aby uzyskać idealną ilość światła.

Oświetlenie dotykowe Helios Touch Evolution Touch-Sensitive Wall Lighting

Oświetlenie ścienne Helios Touch Evolution Touch-Sensitive oświetla kreatywnie Twój dom jednym dotknięciem ręki. Użyj paneli magnetycznych, aby zaprojektować dowolny kształt lub ustawienie.

Evapolar evaSMART Smart Personal Air Conditioner

Miej idealną jakość powietrza w swoim domu dzięki inteligentnemu klimatyzatorowi osobistemu Evapolar evaSMART. Ten gadżet chłodzi, oczyszcza i nawilża Twoje powietrze. Posiada nawet port USB do ładowania.