10 klasycznych obudów do iPhone'a, które kochamy!

image

Mamy ponad 7000 niesamowitych designerskich etui dostępnych dla prawie każdego naprawdę popularnego telefonu. Istnieją projekty dla każdego i bez względu na to, co osobiste poczucie stylu lub osobowości, na pewno jest projektant etui na telefon, który jest idealny dla Ciebie. Niektóre projekty jednak są po prostu tak klasyczne, że myślimy, że każdy będzie je kochać i prawie każdy może je nosić off. Te projekty są raczej ponadczasowe niż modne i bardziej classy & stylowe niż modne w tej chwili.

Jeśli szukasz etui, które z pewnością będzie wyglądać interesująco przez długi czas i takie, które sprawi, że dostaniesz komplementy od prawie każdego, kto je zobaczy, te etui są tymi, na które powinieneś się zdecydować.

Nie tylko są to nasze ulubione walizki, ale są one również niezwykle popularne wśród naszych klientów, ponieważ pozostają one ulubieńcami tłumu, mimo że niektóre z nich istnieją już od dłuższego czasu. Ponadto, mimo że są to nasze ulubione futerały na iPhone'a, są one dostępne dla ponad stu różnych modeli telefonów. Więc bez względu na to, jaki telefon posiadasz, istnieje bardzo duża szansa, że te etui są dla niego dostępne.

1. Niebieski jest być może naszym ulubionym kolorem, a to etui Inked Blue to interesujący, ale niedopowiedziany projekt, który łączy dziesiątki odcieni niebieskiego w coś naprawdę pięknego!

2. Mówiąc o kolorach, czy jest coś bardziej klasycznego niż czarno-białe paski? Uwielbiamy odważny, blokowy design tego etui Vintage Black Stripes i fakt, że będzie pasować do każdego stroju. Jest bardzo stonowane, a mimo to stanowi odważną deklarację stylu, która z pewnością przyciągnie drugie spojrzenia i podziwiające spojrzenia.

3. W porządku, jeszcze jeden wzór w paski. To etui Summer Time Classic łączy w sobie trzy kolory, które normalnie nie pomyślałbyś, że pasują do siebie, ale kto by wiedział, że szary, żółty i biały działają tak dobrze!

obudowa iphone

4. Oto joker w pakiecie. To jest niestandardowe etui na iPhone'a, które naszym zdaniem jest klasykiem. A create-your-own-classic, jeśli chcesz. Jeśli nie jesteś fanem czerni i bieli lub stonowanych palet kolorów, użyj swojego własnego projektu, aby stworzyć niestandardowe etui tak odważne jak Ty!

5. A co, jeśli lubisz szewrony, ale chcesz czegoś mniej krzykliwego? Co powiesz na chłodne odcienie kremu na białym tle tego designerskiego etui Silver Sparkle Chevron?

6. W porządku, ten Biały Kaseta projektant przypadek nie jest naprawdę klasyczny w ten sam sposób jak wszystkie pozostałe przypadki w tej liście, ale dla tych z nas, którzy dorastali słuchając kaset audio, to jest klasyczny w retro mody. Jest to również jeden z odwiecznych faworytów klientów.

7. Nasze wspaniałe etui z prawdziwego drewna są naprawdę jedyne w swoim rodzaju i niepodobne do niczego innego, co można kupić. To etui Apple Logo Real Wood Maple wykonane jest z prawdziwego drewna, dostępne w czterech różnych naturalnych wykończeniach i stanowi prawdziwie klasyczne uzupełnienie iPhone'a 7 Plus widocznego na zdjęciu.

8. Innym pięknym, ale subtelnym etui z ciekawym geometrycznym wzorem, który wygląda niemal trójwymiarowo, jest nasze designerskie etui Singularity Abstract.

9. Ulubieńcem klientów jest designerskie etui Hipster Icons. Jeśli jesteś fanem czystych czarno-białych wzorów i uroczych deseni lub jeśli jesteś trochę anglofilem, to jest to etui dla Ciebie!

10. I na koniec, nasze designerskie etui Lakota Dream Catcher z jednym z najbardziej popularnych motywów wśród klientów, Dreamcatcher. Widziane tutaj z pasującym designerskim notatnikiem, który klientka sama sobie kupiła. Nie można wyobrazić sobie bardziej stylowej pary akcesoriów osobistych do noszenia przy sobie!

A więc tak to wygląda. Dziesięć naszych ulubionych etui na iPhone'a, które naszym zdaniem są klasykami. Ale nie musisz brać tego od nas. Możesz znaleźć swoje własne klasyczne futerały dla iPhone'a lub jakiegokolwiek innego telefonu, który posiadasz. Więc głowa do góry i mamy nadzieję, że znajdziesz futerał, który pokochasz. Udanych zakupów!