14 najlepszych monitorów do Twojego miejsca pracy - edycja 2020

image

Jeśli Twoja praca wiąże się z długimi godzinami pracy przed ekranem komputera, to jest to dość oczywiste, że potrzebujesz świetnego monitora. Ponieważ, podczas gdy laptop daje Ci moc i przenośność, profesjonalna praca wymaga, abyś widział wszystko. A dziś podsumowujemy wszystkie monitory, które mogą pomóc. Jeśli szukasz nowego wyświetlacza do pracy, sprawdź ten post na najlepszych ekranach do Twojej pracy.

Czy to zrobić gry, czy też tworzenie, ogromny wyświetlacz dla Twojego miejsca pracy to marzenie dla większości zdalnych pracowników. A biorąc pod uwagę fakt, że większość najnowszych wydawnictw takich marek jak Xiaomi i Samsung ma zakrzywione wzory, ekrany te są również znacznie lepsze pod względem wydajności. Ułatwiają pracę wielozadaniową, a także świetnie wyglądają na biurku.

Przy tak dużej liczbie wyświetlaczy może być trudno wybrać ten najlepszy, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Oto nasz najlepszy przewodnik po monitorach, który pomoże Ci być bardziej produktywnym w pracy.

Xiaomi Mi Curved Gaming Monitor 34″ wyświetlacz

Całkowicie zanurz się w swojej pracy z Xiaomi Mi Curved Gaming Monitor 34″ Display. Dziesięć super-szerokich, 34-calowy wyświetlacz ma również proporcje 21:9, dzięki czemu widzisz wszystkie szczegóły przed sobą. Ekstremalna krzywizna 1500R i częstotliwość odświeżania 144 Hz pozwolą Ci cieszyć się tymi wrażeniami.

Monitory komputerowe Acer ConceptD serii CP3

Zaprojektuj tyle, ile chcesz z monitorami komputerowymi z serii Acer ConceptD CP3. Do jednego z naszych najlepszych monitorów dla profesjonalistów tworzących swój kolejny produkt z walidacją Pantone, 27-calowym wyświetlaczem i grafiką NVIDIA Quadro RTX 4000.

Monitor szczegółowy gier Samsung Odyssey G7.

Technologia QLED zapewnia wyraźny obraz podczas korzystania z monitora Samsung Odyssey G7 Detailed Gaming Monitor. Będziesz cieszyć się bardziej realistycznym obrazem dzięki żywym odcieniom, jasnej bieli i głębokiej czerni.

Acer ConceptD 100 Professional Creator

Kolejny z naszych najlepszych ekranów, Acer ConceptD 100 Professional Creator, jest kompaktowy i oferuje możliwości projektowania 2D i 3D. Wyświetlacz ten jest wyposażony w procesor Intel Core i5 dziewiątej generacji, oferuje 32 gigabajty pamięci RAM oraz dwa terabajty pamięci masowej.

Samsung Odyssey G9 Curved Gaming Monitor

Pobierz 49 cali, aby grać i pracować z monitorem Samsung Odyssey G9 Gaming Monitor. Ten futurystyczny wyświetlacz może przenieść i zanurzyć Cię w każdym grze lub projekcie, nad którym pracujesz. Jego zakrzywiony wyświetlacz, dopasowany do konturów ludzkiego oka, zapewni Ci wrażenia wizualne, w których będziesz musiał uwierzyć.

Przenośny monitor z ekranem dotykowym przy biurku

Przenośny monitor dotykowy Desklab Portable Touchscreen Monitor pakuje wszystkie potrzeby biurowe w jeden gadżet. Ten element na naszej liście najlepszych ekranów zawiera wbudowane głośniki, klucze sprzętowe, ładowarkę i praktycznie wszystko inne, co chciałbyś dostosować do swoich potrzeb.

Dell UltraSharp 27 4K PermierColor Monitor

Dzięki monitorowi Dell UltraSharp 27 4K PermierColor Monitor uzyskasz wyjątkowe szczegóły. Wyświetlacz ten charakteryzuje się piękną wyrazistością, wyrazistymi szczegółami i realistycznymi kolorami, a także spełnia standard HDR10. Przestrzeń barw Rec. 2020 pozwoli Ci zakończyć profesjonalną edycję postprodukcyjną.

Dell Alienware 25 Gaming Monitor

Kolejny z naszych najlepszych ekranów, Dell Alienware 25 Gaming Monitor, ułatwi grę i pracę twórczą dzięki temu, że nie powoduje rozdarcia ekranu, zmniejsza zacinanie się wyświetlacza, nie ma opóźnień na wejściu. Szybki, 1-milisekundowy czas reakcji na przełomowe doświadczenie.

HP S430C Curved Ultrawide Monitor 43,4″

Sterowanie dwoma komputerami jednocześnie za pomocą HP S430C Curved Ultrawide Monitor 43,4″. Korzystając z technologii HP Device Bridge 18, będziesz mógł pracować z dwoma komputerami na jednym wyświetlaczu. Będziesz również korzystać tylko z jednej klawiatury i myszy. Czy to brzmi nierealnie? Nie żartuję.

BenQ PD2720U 27″ 4K Thunderbolt 3 wyświetlacz

Kolejnym z naszych najlepszych ekranów do miejsc pracy jest BenQ PD2720U 27″ 4K Thunderbolt 3 Display. Wyświetlacz ten oferuje 5-milisekundowy czas reakcji i częstotliwość odświeżania 60 Hz. Co najlepsze, gadżet ten pamięta o zdrowiu oczu dzięki funkcji ZeroFlicker i Low Blue Light Mode.

AOC C27G1 27″ monitor Łukowy do gier bez ramek.

Monitor do gier bezramkowych AOC C27G1 27″ prawie owija się wokół ciebie, pozwalając ci zniknąć w pracy. Ponadto, jego rozdzielczość 1.920 na 1.080 Full HD i szybkość reakcji na poziomie jednej milisekundy zapewniają, że nic Cię nie spowalnia.

Wyświetlacz LG UltraFine 4K Wysokiej klasy monitor komputerowy

Dzięki monitorowi komputerowemu LG UltraFine 4K Display High-Performance Computer Monitor można zobaczyć każdy szczegół na minutę. Ekran ten zapewnia rozdzielczość 5 120 na 2 880, dzięki czemu można zobaczyć każdy fragment edytowanego filmu lub zdjęcia. Jest to doskonały wyświetlacz dla osób, które pracują ze zdjęciami, filmami i projektami.

LG UltraFine 5K Wyświetlacz 27″ Monitor

Monitor LG UltraFine 5K Display 27″ posiada trzy porty USB-C do podłączenia akcesoriów. Pomoże Ci on również ożywić Twoje ulubione zdjęcia i filmy. Zaprojektowany z myślą o komputerach typu MacBooks, wyświetlacz ten posiada także głośniki stereo, mikrofon i aparat fotograficzny.

Dell 27 USB-C Ultrathin Monitor

Jeśli potrzebujesz świetnego ekranu do swojego domowego biura, warto rozważyć użycie monitora Dell 27 USB-C Ultrathin Monitor. Posiada jeden z najjaśniejszych ekranów tego typu, ponieważ posiada certyfikat VESA DisplayHDR 600. Co najlepsze, smukła konstrukcja świetnie prezentuje się w każdej konfiguracji pracy.

Mamy nadzieję, że spodobał Ci się ten zestaw najlepszych wyświetlaczy dla Twojego miejsca pracy. Są pewni, że każdy z nich sprawi, że Twój dzień będzie bardziej komfortowy i produktywny.