20 fajnych gadżetów, których nigdy wcześniej nie widziałeś

image

Wszyscy uwielbiamy zerknąć na najnowsze, najbardziej innowacyjne gadżety. Cóż, dzisiaj nie zawiedziesz się. To dlatego, że zaokrąglamy nasze najfajniejsze gadżety i akcesoria, których pewnie jeszcze nie widzieliście. Przeczytaj ten post, aby dowiedzieć się, które urządzenia zatrzymały nas na naszych torach i rozwaliły nam głowy.

Każdego roku spotykamy się z technologią, której nigdy wcześniej nie widzieliśmy. W zeszłym roku chodziło o składane gadżety, i świetnie jest zobaczyć nowe wersje Galaxy Z Fold2 5G, jak również Microsoft Surface Duo, w końcu przygotowujące się do startu. Ale jeśli chodzi o nowe premiery, to rok 2020 to przede wszystkim dom i praca. Widzieliśmy zakrzywione monitory do gier, urządzenia do odświeżania broni i wiele innych. Rzeczy, których wcześniej nie mogliśmy sobie wyobrazić, powoli stają się częścią naszego codziennego życia.

Więc jak wygląda nowa technologia 2020 roku? Na tym blogu zgromadziliśmy 20 fajnych gadżetów, których nigdy wcześniej nie widziałeś. I jest jeszcze wiele innych do odkrycia. Ale mamy nadzieję, że innowacja będzie postępować w tym tempie, ponieważ nowe gadżety zawsze nas uszczęśliwiają. Nie sądzisz?

Przystawka do laptopa DriveSlide

Bądź mobilny z laptopem, nawet jeśli masz podłączony zewnętrzny dysk twardy, dzięki przystawce DriveSlide Laptop. Ten fajny gadżet składa się z mechanizmu Lock and Key, który pozwala na podłączenie dowolnego urządzenia zewnętrznego do laptopa.

Samsung AirDresser

Nigdy więcej nie będziesz musiał chodzić do pralni, gdy będziesz miał swoją własną w domu. Samsung AirDresser to piękny, inteligentny środek do czyszczenia odzieży, który usuwa 99% cząsteczek kurzu w zaledwie 25 minut.

Dysk ręczny EBS-260 Ręczny wszędzie tam, gdzie jest drukarka
Drukuj na prawie wszystkich rodzajach materiałów za pomocą drukarki ręcznej EBS-260 Handjet Anywhere Printer. Niezależnie od tego, czy Twoim medium jest drewno, tarcica, cement, tworzywo sztuczne, czy coś innego, może nadrukować każdy szczegół, którego potrzebujesz. Dostosuj tekst i szczegóły za pomocą ekranu dotykowego.

Alexagate Amazon Alexa Blocker

Alexa nie będzie już mogła podsłuchiwać Twoich prywatnych rozmów podczas korzystania z Amazon Alexa Blocker firmy Alexagate. Ten gadżet znajduje się na górze twojego Amazon Echo i blokuje jego mikrofon. Wystarczy klaskać trzy razy, aby włączyć lub wyłączyć głośniki ultradźwiękowe tego gadżetu.

Cyfrowy robot dwuprzewodowy

Innym z naszych fajnych gadżetów i akcesoriów jest Cyfrowy Robot Bipedalny, przyszłość dostaw paczek. Robot ten jest wielkości i kształtu małego dorosłego człowieka i używa LiDAR i innych czujników do identyfikacji swojego otoczenia i dostarczania paczek.

Lovebox Modern Love Note Messenger

Lovebox Modern Love Note Messenger to piękny, nowoczesny sposób na wysłanie notatki miłosnej. Za każdym razem, gdy otrzymujesz kartkę od kogoś, kogo kochasz, jego gałka serca kręci się, aż do momentu, gdy ją otworzysz. Gdy zdejmiesz pokrywę, zobaczysz notatkę na wyświetlaczu.

Cool Human™ Hands-Free Portable Body Cooler

Teraz możesz dosłownie zabrać ze sobą chłód, gdziekolwiek jesteś, dzięki Cool Human™ Hands-Free Portable Body Cooler. To jeden z naszych fajnych gadżetów i akcesoriów, które przypinają się do paska lub spodni i dostarczają zimne powietrze pod koszulę.

Xiaomi Mi TV LUX OLED Transparent Edition czysty telewizor

Prawdopodobnie nigdy nie widziałeś telewizora takiego jak Xiaomi Mi TV LUX OLED Transparent Edition Transparent Edition. Bezkrawędziowy i samoświetlisty, ten telewizor sprawia, że obrazy wyglądają na zawieszone w powietrzu. A kiedy go wyłączysz, ten przezroczysty telewizor wydaje się być taflą szkła. Zdecydowanie znajduje się na liście fajnych gadżetów i akcesoriów.

Razer Kishi Mobile Gamepad

Razer Kishi Mobile Gamepad jest uniwersalnym kontrolerem, który współpracuje zarówno z urządzeniami z systemem Android, jak i iPhone'ami. W ten sposób każdy może grać gdziekolwiek. Porty USB-C i Apple Lightning zapewniają, że nie doświadczysz opóźnień.

Studio Fantasio FAMILIA Human Connection Gadgets

Niektóre fajne gadżety i akcesoria, które są dla osób z wadami wzroku lub pamięci, to Studio Fantasio FAMILIA Human Connection Gadgets. Te gadżety mogą dotrzymać ci towarzystwa, przypomnieć ci o przyjmowaniu leków i pomóc ci lepiej widzieć.

POLYGON Light Magnetic Light Lighting Tiles

Dużo ostatnio wspominaliśmy o płytkach POLYGON Light Magnetic Light Light Lighting Tiles, ale są zbyt fajne, aby nie wspomnieć o nich tutaj. Te inteligentne płytki oświetleniowe kreatywnie oświetlają każdą przestrzeń za jednym dotknięciem ręki. I możesz je zaaranżować w dowolnym projekcie, który wybierzesz.

Pasek kontroli gestów Mudra Band Gesture Control Strap

Tak, możesz sterować swoim Apple Watch za pomocą gestów, korzystając z innego z naszych fajnych gadżetów i akcesoriów: paska sterowania gestami Mudra Band Gesture Control Strap. Ten gadżet pozwoli Ci zarządzać połączeniami, cieszyć się muzyką i odbierać powiadomienia bez konieczności przerywania pracy.

Palomar CityRadio Worldwide Music Box

Podłącz się do radia na żywo na całym świecie z Palomar CityRadio Worldwide Music Box. Ta skrzynka umożliwia połączenie się z dźwiękiem w czasie rzeczywistym w 18 miastach. Wystarczy dotknąć przycisku, aby usłyszeć radio z wybranego miasta.

Sony aibo Intelligent Dog Robot Pet

Inteligentny Pies Pies Robot Sony aibo może przywitać Cię po powrocie do domu, tak jak prawdziwego psa. Możesz go też trenować, dawać mu ciasteczka i programować własne działania.

Fototapetowe czujniki dotykowe Bare Conductive Interactive Wall Kit

Te fajne gadżety i akcesoria świetnie nadają się na wystawy i stoiska detaliczne. Zestaw Bare Conductive Interactive Wall Kit Mural Touch Sensors to zestaw, który zawiera podstawowe narzędzia potrzebne do stworzenia interaktywnej ściany o powierzchni do 10 metrów kwadratowych z 12 punktami dotykowymi.

Samsung Odyssey G9 Curved Gaming Monitor

Pobierz 49 cali, aby grać dalej z monitorem Samsung Odyssey G9 Curved Gaming Monitor. Bez względu na to, w co grasz - fikcję naukową, współczesną czy historyczną - ten monitor zanurzy Cię swoim zakrzywionym ekranem 1000R.

Inteligentna lampa akordeonowa Gingko Światło składane

Wygnij i ukształtuj inteligentną składaną lampę akordeonową Gingko na wiele sposobów. Ta rzeźbiarska lampa ma wzór inspirowany akordeonem, a jej światłem jest otaczająca ją dioda LED. Możesz nawet otworzyć ten gadżet w pełnym zakresie 360 stopni.

Urządzenie do przechwytywania rzeczywistości użytkowej NavVis VLX

Szybkie skanowanie wbudowanych środowisk za pomocą urządzenia do przechwytywania rzeczywistości zużywającej się NavVis VLX. Urządzenie to wraz z dwoma wielowarstwowymi czujnikami LiDAR, które wykonują pomiary 3D, zapewni Ci geodezyjną jakość chmur punktów.

Rotofarm Architectural Soil-Free Circular Farm

Rotofarm Architectural Soil-Free Circular Farm jest jednym z naszych fajnych gadżetów i akcesoriów, które przenoszą ogrodnictwo w przyszłość. Ten olśniewający ogród pozwala uprawiać jadalne rośliny i zioła w środowisku o zerowej grawitacji.

Głośniki do piasku zadrukowanego DEEPTIME Spirula 3D

Głośniki DEEPTIME Spirula 3D Printed Sand, wykonane z piasku krzemionkowego, to innowacyjny projekt, który przeniesie Twoje muzyczne doznania na zupełnie nowy poziom. Dzięki swojemu ergonomicznemu kątowi ustawienia, te głośniki z nadrukiem 3D kierują muzykę prosto do Twoich uszu.

Sądzimy, że zgodzisz się z nami, gdy powiemy, że te fajne gadżety i akcesoria są całkiem na czasie. Tak bardzo, że pewnie jeszcze ich nie widzieliście.