50 oszałamiających gadżetów koncepcyjnych, które wkrótce mogą być dostępne w sprzedaży (część 2/2)

image

Kontynuacja artykułu z poprzedniego tygodnia o nowoczesnych konceptach gadżetów które wkrótce mogą być dostępne w sprzedaży.

Komputer projekcyjny Aura Retinal

Jeśli posiadasz komputer projekcyjny Aura Retinal, możesz nie potrzebować już tradycyjnego wyświetlacza. Ta klawiatura ręczna ma wbudowany projektor, który wyświetla obraz tuż przed tobą.

CareDot Przycisk alarmowy Oversized Emergency Button

Teleopieka nie musi być ukryta, zwłaszcza gdy masz przycisk alarmowy CareDot Oversized Emergency Button. Ten drewniany, ponadwymiarowy przycisk SOS ułatwia wzywanie pomocy w razie potrzeby.

Kule OnePlus Naszyjnik Słuchawki do uszu

Spraw, aby Twoje słuchawki stały się modnym dodatkiem dzięki naszyjnikom OnePlus Bullets Necklace Earbuds. Ten naszyjnik to stylowy sposób na to, by mieć przy sobie wkładki zawsze wtedy, gdy ich potrzebujesz.

Naczynia kuchenne lakierowane drewniane

Lakierowany zestaw naczyń kuchennych Drewniany zestaw do serwowania z pewnością rozjaśni Twój stół jadalny. Ta całkowicie drewniana kolekcja składa się z wszystkiego, czego potrzebujesz do serwowania sobie lub gościom.

Nie tylko kolejny czarny ołówkowy instrument do pisania

Spraw, aby pisanie ręczne stało się przyjemne dzięki tej koncepcji produktu, a nie tylko kolejnym czarnym ołówkowym przyrządem do pisania. Ołówek sprawi, że pisanie stanie się bardziej komfortowe i będzie pięknie wyglądać na biurku.

Stół Objet Wielofunkcyjny stolik nocny

Stół wielofunkcyjny Objet Multipurpose Bedside Table jest czymś więcej niż tylko stołem. Ten projekt koncepcyjny integruje głośnik, lampę, miejsce do przechowywania i bezprzewodową ładowarkę w jednym użytecznym meblu.

Sidekicks Urządzenia do zarządzania czasem smartfonów

Zrezygnuj z używania telefonu tak bardzo z urządzeń do zarządzania czasem w smartfonie Sidekicks. Po prostu ustaw swój telefon w środku, a lampa, budzik, projektor i głośnik zadziałają na swoim miejscu.

Smartfon przyjazny dla użytkownika Morrama

Zostań w tej chwili z telefonem typu Smartphone przyjaznym dla użytkownika Morrama. Telefon ten nie będzie pokazywał powiadomień w pozycji spoczynkowej, a jego tryb świadomego myślenia ogranicza funkcjonalność do minimum.

Przewodnictwo kostne Duo Zdrowie-Monitoring Słuchawki

Wiedz, jak bardzo jesteś nawodniony dzięki słuchawkom Duo Bone Conduction Health-Monitoring Earphones. Dzięki technologii przewodnictwa kostnego, słuchawki te mogą monitorować Twoje nawodnienie i metabolizm.

Michelin Uptis Airless Vehicle Wheel

Jeśli masz koło Michelin Uptis Airless Vehicle Wheel, możesz już nigdy nie mieć płaskiej opony. Te opony bezdętkowe są odporne na przebicie i nie wymagają regularnych testów ciśnienia.

Hans Thyge i Co Hexagonalne Modułowe regały półkowe

Modułowe regały półkowe Hans Thyge i Co Hexagonal to produkt koncepcyjny do kreatywnego przechowywania. Regał można zamontować na szynie modułowej, dzięki czemu można go dostosować do własnych potrzeb.

Korvaa Microbe-Grown Headset

Słuchawki Korvaa Microbe-Grown Headset dadzą Ci żywą parę słuchawek. Zostały one wykonane przy użyciu materiałów biologicznych i mogą pomóc nam oderwać się od paliw kopalnych.

Pepper Pestle Peppercorn Młynek do butelek z pieprzem

Przechowuj i rozdrabniaj swoje przyprawy w innym z naszych pomysłowych gadżetów, Pepper Pestle Peppercorn Bottle Grinder. Funkcjonuje jak moździerz i tłuczek, aby dać Ci świeżo zmieloną paprykę, kiedy tylko jej potrzebujesz.

Intel Honeycomb Glacier Glacier na zawiasach Dual-Screen Laptop

Wybierz lokalizację wyświetlacza za pomocą dwuekranowego laptopa na zawiasach Intel Honeycomb Glacier Hinged Dual-Screen Laptop. Projektantom i twórcom spodoba się elastyczność orientacji ekranów zgodnie z ich życzeniem.

#10FF Przenośny czajnik ręczny

Zagotuj wodę w prosty sposób dzięki #10FF Ręcznemu czajnikowi przenośnemu. Wystarczy ustawić urządzenie na jego podstawie na gorący napój w wybranej przez siebie temperaturze.

SU-R BOX Luggage Box Box Hybryda dachowa

Miej więcej miejsca na wycieczki z SU-R BOX Luggage Luggage Box Hybrid. Jest to jeden z naszych pomysłowych gadżetów, które mocuje się na dachu samochodu, zapewniając dodatkową przestrzeń bagażową. Posiada również czujnik wagi i blokadę odcisków palców.

AI Assistant Speaker and Tablet Combo

Korzystaj z technologii przenośnego inteligentnego domu, gdy masz Głośnik AI Assistant i Tablet Combo. To urządzenie łączy w sobie głośnik i wyświetlacz, aby zapewnić wygodną kontrolę nad domem.

Wózek sklepowy Ford Self-Braking

Wózek Ford Self-Braking Shopping Cart jest jednym z naszych pomysłowych gadżetów, które pomogą Ci uniknąć wypadków w sklepach spożywczych. To dlatego, że ten wózek posiada czujnik, który wykrywa ludzi i inne przeszkody.

Humla Forestry Drone

Jeśli jesteś miłośnikiem natury, to pokochasz też Humla Forestry Drone. Ten dron został zaprojektowany, aby pomóc zarządcom lasów planować i pokrywać duże ilości terenu.

Mr Charger Unique Wireless Charger

Pan Ładowarka Unique Wireless Charger jest ładna i wydajna. Wystarczy postawić telefon do góry nogami i oprzeć pana ładowarkę na górze.

Fytó Smart Kid Friendly Composter

Naucz swoje dzieci o marnotrawstwie żywności przy pomocy kompostownika Fytó Smart Kid Friendly Composter. Pomoże on Twoim dzieciom zobaczyć cykl wzrostu roślin i zrozumieć, w jaki sposób odpady żywnościowe mogą być ponownie wykorzystane.

Czajnik z izolacją termiczną Ferv

Oszczędzaj czas wrzenia wody dzięki czajnikowi Ferv z izolacją termiczną. Ten czajnik utrzyma Twoją wodę w stanie wrzenia przez cztery godziny, dzięki czemu nie będziesz musiał podgrzewać więcej wody za każdym razem, gdy będziesz chciał kolejną filiżankę herbaty.

Braille-book All-In-One PC

Komputer All-In-One marki Braille-book, zaprojektowany z myślą o osobach z wadami wzroku, to komputer umieszczony w klawiaturze. Posiada on porty do podłączenia akcesoriów, dzięki czemu posiada wszystkie funkcje komputera.

Nook Funkcjonalne meble tapicerowane

Wykorzystaj jak najlepiej swoją przestrzeń dzięki funkcjonalnym meblom tapicerowanym Nook. Ten produkt koncepcyjny to mebel, który może służyć jako łóżko, stół, kanapa i biurko.