Dlaczego Twój iPad potrzebuje pokrowca?

image

Kupiłeś sobie iPada, więc możesz go bez problemu nosić przy sobie. Ale czy dbasz o jego bezpieczeństwo? Czy jesteś pewien, że nie porysujesz go podczas używania, a nawet trzymania na stole. Bez pokrowca. Jeśli odpowiedź na wszystkie te pytania brzmi "nie", masz problem. Ale nie martw się, przychodzimy z rozwiązaniem. Nie musisz już żyć w strachu, że uszkodzisz swojego iPada, bo stworzyliśmy dla niego idealny pokrowiec. Pokrowiec, który jest łatwy i wygodny w noszeniu i pomoże Ci chronić Twoje cenne urządzenie. Jeśli nadal jesteś trochę zdezorientowany, oto lista wszystkich funkcji, jakie posiada ten pokrowiec iPad Folio Cover.

Podwójna pozycja stojąca

Nie musisz się martwić o kupowanie osobnego stojaka dla iPada. Pokrowiec Folio można łatwo złożyć w dwóch różnych pozycjach do dwóch różnych zastosowań. Wystarczy otworzyć okładkę i zacząć pisać na iPadzie lub złożyć ją tak, by stała i można było oglądać filmy i programy telewizyjne bez ograniczeń.

Inteligentna osłona

Te pokrowce nie tylko chronią iPada przed uszkodzeniami, lecz także mają swój własny umysł. Są na tyle inteligentne, że wiedzą, iż po otwarciu pokrowca ekran iPada ma się obudzić, więc robią to same, a po każdym zamknięciu pokrowca ekran jest usypiany i oszczędza baterię.

tablet

Osobliwe wzornictwo

To nie są zwykłe jednolite kolory - mamy ponad tysiąc różnych grafik, które możesz wybrać i nosić przy sobie każdego dnia. Możesz wybrać te, które Ci się podobają, z całej gamy nadruków, wzorów i deseni w różnych odcieniach. Dzięki tym wzorom Twój iPad nigdy nie będzie wyglądał nudno.

Te cechy sprawią, że Twoje urządzenie będzie dobrze chronione, a wzory nadadzą pokrowcom nieco pokrętnego charakteru. Jeśli martwisz się, gdzie schowasz swój Apple Pencil, nie martw się o to. Razem z pokrowcem możesz kupić nasz elastyczny uchwyt na Apple Pencil. Jego elastyczny pasek z łatwością dopasuje się do każdego urządzenia iPad, a czarny skórzany uchwyt nada mu elegancki wygląd, pasujący do okładki iPada.

Etui jest łatwe do przenoszenia i wygląda modnie w każdej dłoni.

Noszenie Apple Pencil i iPada nie może być bardziej komfortowe i wygodne.

Dowiedz się więcej na: http://top-etui.pl/