Najlepsze monitory i wyświetlacze dla projektantów stron internetowych, fotografów i innych twórców

image

4K, 5K, siatkówka, QLED - jest wiele brzęczących słów, które rzucają się w oczy, gdy chodzi o monitory i wyświetlacze. Oto nasza lista najlepszych kreacji, abyście mogli zobaczyć swoją pracę na dużym ekranie.

Jakie są jedne z najlepszych narzędzi do tworzenia? Talent do talentu i jeśli go masz, to powinieneś go wykazać. Narzędzia te zostały zaprojektowane specjalnie dla kreatorów, aby pomóc Ci przyspieszyć proces, dzięki czemu możesz skupić się na swojej pasji.

Widzieć naprawdę to uwierzyć, zwłaszcza jeśli chodzi o Twoją pracę. Bez względu na to, czy jesteś projektantem stron internetowych, fotografem, grafikiem czy innym twórcą, jest jeden element wyposażenia, który jest niezbędny: wspaniały monitor lub wyświetlacz.

Nie chodzi tylko o posiadanie najnowszego i najlepszego sprzętu. Posiadanie świetnego monitora sprawia, że twoja praca jest najlepiej oświetlona dzięki prawdziwemu profilom kolorów i wyjątkowym szczegółom, dzięki czemu możesz edytować aż do pikseli. Oto nasz zestaw najlepszych z najlepszych monitorów i wyświetlaczy.

Dell Ultrasharp 49 Curved Dual QHD Monitor

Wyposażone w ultra duży 49-calowy wyświetlacz, urządzenie do wciągające doznania, które z łatwością mogą zastąpić dwa 27-calowe monitory QHD. Dzięki rozdzielczości 5120×1440 i ultraszerokim proporcjom obrazu 32:9, wyświetlacz IPS firmy Dell umożliwia wyświetlanie większej ilości treści i drobnych szczegółów. Dzięki temu edycja staje się łatwiejsza i bardziej efektywna.

LG UltraWide Thunderbolt 5K Monitor

Ten masywny wyświetlacz wykorzystuje połączenie Thunderbolt 3 do uzyskania superszybkich prędkości. Ponadto, jest to pierwszy tego typu wyświetlacz, który pozwala na podłączenie łańcuchów stokrotka 4K. Oznacza to, że możesz mieć dwa monitory 4K dla jeszcze bardziej płynnej pracy. Ultra-Wide Monitor zapewnia również piękną rozdzielczość 5K oraz szeroką, a jednocześnie precyzyjną gamę kolorów. Dzięki temu uzyskasz więcej opcji dla wszystkich swoich kreatywnych edycji.

Dell UltraSharp 32 Ultra HD 4K Monitor

Oferując idealne pokrycie dla profesjonalistów w dziedzinie kolorów, ten monitor jest wyposażony w PremierColor dla dokładnych kolorów od samego początku. Dodatkowo, zapewnia na większe pokrycie kolorów niż jego poprzednik. W rzeczywistości, dwie dodatkowe przestrzenie barw są niezbędne do spełnienia standardów branżowych, co czyni go idealnym dla profesjonalistów zajmujących się produkcją treści.

HP Sprout Pro G2 Komputer All-in-One

Dziesięć komputerów typu all-in-one jest wyposażonych w ekran dotykowy o przekątnej 23,8 cala. Pozostałe funkcje obejmują 21,3-calowy ekran dotykowy HD o przekątnej ekranu. Ponieważ rzutuje na powierzchnię przed komputerem, do pisania bezpośrednio na wyświetlanym ekranie dotykowym można użyć wrażliwego na nacisk rysika. Trzpień pomiarowy ma być prawdziwym narzędziem projektowym, dzięki któremu można tworzyć z absolutną perfekcją i precyzją.

Grzpień pomiarowy Samsung Thunderbolt 3 QLED Monitor zakrzywiony

Ten innowacyjny monitor, jako pierwszy w swoim rodzaju, wykorzystuje technologię połączeń Thunderbolt 3 dla zapewnienia bezproblemowych wrażeń. Można uzyskać superszybką prędkość do 40 Gb/s - przetwarzanie i wydajność nigdy nie były lepsze. Ponadto, zakrzywiona konstrukcja oferuje całkowicie wciągające doznania.

Brilliance Monitor Two-in-One firmy Philips

Wyposażony w ultracienką obwódkę, funkcjonuje jako piękne połączenie dwóch wyświetlaczy w jeden masywny. Konstrukcja typu "dwa w jednym" zwiększa wydajność pracy, a szkło z krawędziami i wąskimi obramowaniami sprawiają, że praca jest naprawdę przyjemna. Ponadto, jako bonus, powoduje mniejsze zmęczenie oczu.