Protektor ekranu na telefon - dlaczego jest przydatny?

image

Prywatność Tempered Glass Screen Protector pochodzi z zestawem aplikatora dla bezproblemowej, łatwej aplikacji ochraniacza ekranu na ekranach. Zestaw jest umieszczony razem, aby wyłączyć mishaps i odpadów, które mogą wystąpić podczas umieszczania osłony ekranu, bo wiemy, że było wiele.

Elementy zestawu są tak rozmieszczone, aby sprostać ewolucji naszych niedogodności. Od uporczywego kurzu resztkowego, do błędnie umieszczone do pęcherzykowatych osłon ekranu, Applicator Kit jest sprzymierzeńcem dla ekranu iPhone. W Applicator Kit- ściereczka z mikrofibry, pochłaniacz pyłu, wyrównanie tacy, szkło Screen Protector, i Wet Wipe.

Microfiber cloth jest warunkiem wstępnym, którego oczekujesz od wszystkich ochraniaczy ekranu. Ten dostępny w Applicator Kit jest drobno zszyte i dodatnio naładowane. Oznacza to, że przyciąga brud i kurz, i tłuszcz smug odcisków palców z ekranu, które są z natury ujemnie naładowane.

Dla lepszego i nieskazitelnego czyszczenia, użyj pochłaniacza pyłu po. Z pomocą właściwości klejących naklejki, możesz ściągnąć resztki kurzu.

Tacka wyrównująca jest precyzyjnie wycięta zgodnie z iPhone'ami i zapewnia, że osłona ekranu nie jest w żadnym miejscu źle umieszczona.

Teraz, JAK ZASTOSOWAĆ Privacy Glass Screen Protector?

Możesz to zrobić w trzech prostych krokach-

  • Ustaw
  • Stick
  • Swipe

Znajdź nisze dla przycisków w Aligning Tray i ustawić go wokół krawędzi telefonu.

Po ustawieniu, odklej tylną folię z osłony ekranu i przyklej ją do ekranu telefonu. Aby przykleić osłonę ekranu, wyrównaj ją na jednej krawędzi ekranu, a następnie delikatnie umieść na pozostałych krawędziach.

Aby uzyskać efekt bez bąbelków i tęczy, delikatnie przetrzyj telefon od lewej do prawej i od góry do dołu mokrą chusteczką.

Viola! Umieściłeś Screen Protector jak Pros.